6 сесія 7 скликання

 

ДОРОЖНЕНСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

            27 травня 2016 року                                   6 сесія 7 скликання

         

                                        П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й:

1. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки на земельну ділянку несільськогосподарського призначення.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ 

2. Про надання дозволу гр. Гайдамащук Ніні Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ   

3. Про надання дозволу гр. Пономаренко Миколі Васильовичу на виготовлення технічної документації та про передачу земельної ділянки в оренду.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

4. Про надання земельної ділянки та дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кондратюк Олексію Івановичу.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

5. Про розгляд заяви сільського голови Я.М. Пушечнікової про надання їй чергової   відпустки та виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, а також  на соціально –побутові потреби.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гончаруку Руслану Петровичу, цільове призначення якої змінюється з    ведення  особистого селянського господарства на будівництво і   обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)  на  території Дорожненської сільської ради, в межах  населеного пункту.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

7. Про забезпечення виконання повноважень Дорожненської сільської ради у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж