19 травня 2020 року                                                    46 сесія 7 скликання

         с.Дорожне                                                               

               

                                        П О Р Я Д О К    Д Е Н Н И Й:

 1. Про внесення змін в сільський бюджет на 2020 рік.

2.Про Програму «Підтримка закладів охорони здоров’я»  на 2020 рік.

3.Про передачу субвенції з сільського бюджетуДорожненської  сільської  ради  до   Вінницькогорайонного бюджету на утримання медичних закладів.

4. Про внесення змін  до Програми Благоустрою населеного пункту с.Дорожне на 2020 рік.

5.Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Віднічука А.П.

6.Про затвердження проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ковальчук Тетяні Василівні для ведення особистого селянського господарства.

7. Про розгляд заяви гр.Мисака Євгенія Валерійовича про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Дорожне Вінницького району Вінницької області.

8.Про розгляд заяви гр.Глінчук Ольги Антонівни про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Дорожне вул.Київська б/н Вінницького району Вінницької області.

9. Про розгляд заяви гр.Білецького Вадима Валентиновича про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Дорожне Вінницького району Вінницької області.

10. Про розгляд заяви гр.Шевчук Ольги Вікторівни про виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за адресою с.Дорожне Вінницького району Вінницької області.

11. Про надання одноразової матеріальної допомоги гр. Лівандовській І.С.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж